Милосердним повинен бути не тільки той, кому довелося зазнати скрути. Милосердя до ближнього, до матері, до дитини, до знайомих людей ніколи не повинно згаснути і затьмаритися. Будучи складовою частиною виховання в цілому, волонтерська діяльність впливає не тільки на свідомість, але і на відповідну сторону поведінки, формує переконаність у необхідності відкрити душу на зустріч тим, хто потребує допомоги, теплого слова, співчуття, розуміння.

З числа учнівської молоді діють волонтерські загони, які здійснюють шефську допомогу ветеранам та учасникам Великої Вітчизняної війни, молодшим школярам. 25 вересня відбувся районний зліт волонтерських загонів. Наш волонтерський загін "Лідер" також презентував свою роботу та був нагороджений подякою за участь.

Члени волонтерського загону активні учасники різних благодійних та природоохоронних акцій: благодійний ярмарок «Збережемо тепло у школі»(ремонт зовнішньої теплотраси, яка простягається від котельні до школи), благодійна акція "З вірою в серці"(2-4 кл.); благодійний ярмарок на підтримку воїнів АТО (5-11 кл.); акція «Ігротека для малят» (5-11 кл.); "За чисте довкілля";«Пам’ятник» (упорядкування могил загиблих воїнів); акція зі збору опалого листя “Жовте листя”; "Червону стрічну носять не байдужі"; "Подаруй бібліотеці книжку!";акція по збору макулатури "Макулатуринг"(переможці 8-А та 2-Б класи).

Не забувають учні і про учителів- пенсіонерів. Їх вітають з днем вчителя, Восьмим березням та запрошують на шкільні концерти з нагоди цих свят.

02 вересня 2016 року заступник голови районної державної адміністрації О. Бугаєнко вручила пам’ятні медалі «За благодійну діяльність», якими Волноваська районна рада та Волноваський військовий комісаріат Донецької області нагородив учнівський колектив НВК та Іскрук Любов Сергіївні, вихователю групи продовженого дня .

Звіт про роботу волонтерського загону "Лідер"

Кiлькiсть переглядiв: 0