Результати участі учнів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році:
Здобули 52 призових місць, з них 22 - І місць, 16 – ІІ місць та 14 – ІІІ місць:
Предмет Прізвище учня Клас Місце Прізвище вчителя
Математика Шпак Андрій 6-А І Войченко О.О
Пробийголова В 7-В ІІІ Березюк Т.І.
Бак Роман 8-А ІІ Медведчук М. П.
Демченко Ігор 9-В І Медведчук М. П.
Андрєєв Антон 10 І Медведчук М.П.
Англійська мова Крижанівська Юлія 8-А І Стах Л.М.
Мукоїда Ростислав 8-А ІІ Спусканюк Г.С.
Сирота Оксана 9-А ІІ Стах Л.М.
Чиж Віолетта 9-А ІІІ Стах Л.М.
Макаринська Марина 10-Б ІІ Стах Л.М.
Лівітчук Марія 11 І Спусканюк Г.С.
Географія Демченко Ігор 9-В ІІІ Моренець М.А.
Андрєєв Антон 10-Б ІІІ Андрєєва В.М.
Рудий Данило 10-А ІІ Моренець М.А.
Соловйов Владислав 11 ІІІ Андрєєва В.М.
Економіка Андрєєв Антон 10-А І Моренець М.А.
Дідоренко Каріна 10-А ІІІ Моренець М.А.
Екологія Лівітчук Руслана 10-А ІІ Криворучко М.М.
Рудий Данило 10-А І Криворучко М.М.
Соловйов Владислав 11 І Комаха В.В.
Катеринич Тетяна 11 ІІІ Комаха В.В.
Біологія Крижанівська Юлія 8-А ІІІ Куляєва Н.Ю.
Акімова Каріна 10-А І Криворучко М.М.
Рудий Данило 10-А ІІІ Криворучко М.М.
Лівітчук Руслана 10-А ІІ Криворучко М.М.
Соловйов Владислав 11 ІІ Комаха В.В.
Хімія Шеремет Яна 9-А ІІІ Криворучко М.М.
Рудий Данило 10-А ІІ Криворучко М.М.
Фізика Крижанівська Юлія 8-А ІІІ Березюк Т.І.
Українська мова Штука Софія 9-В І Оцабрик О.М.
Макаринська Марина 10-А І Панченко Л.Б.
Пахолюк Влада 11 І Багачук Л.М.
Історія Сирота Оксана 9-А І Склярова Н.С.
Середа Вікторія 10-Б ІІ Непом’яща Т.М.
Соловйов Владислав 11 ІІ Непом’яща Т.М.
Правознавство Демченко Ігор 9-В І Склярова Н.С.
Рудий Данило 10-А І Склярова Н.С.
Інформаційні технології Мукоїда Ростислав 8-А ІІ Теліга І.О.
Бак Роман 8-А І Теліга І.О.
Демченко Ігор 9-В І Теліга І.О.
Кондратюк Іван 10-Б ІІ Теліга І.О.
Безчасний Дмитро 10-Б ІІІ Теліга І.О.
Німецька мова Ніколаєнко Анна 8-А І Ковальчук А.С.
Руда Ліза 8-А ІІ Ковальчук А.С.
Чиж Віолетта 9-А ІІ Ковальчук А.С.
Демченко Ігор 9-В І Ковальчук А.С.
Трудове навчання Калінчук Марія 9-Б ІІ Мельник Т.І.
Липовенко Вікторія 9-Б ІІІ Мельник Т.І.
Сакал Тимофій 9-А І Савчук І.В
Демченко Ігор 9-В ІІ Савчук І.В
Технології Бойко Софія 11 І Манжола А.А.
Крижанівський Влад 11 ІІІ Савчук І.В
За результатами ІІ етапу Міжнародного конкурсу знавців рідної мови імені П.Яцика у 2017-2018 навчальному році учні закладу зайняли 7 призових місць, з них 4 перших.
Учень Клас Місце Вчитель
Тофан Вікторія 5-А І Панченко Л.Б.
Бучацька Дарія 5-А ІІ Панченко Л.Б.
Руда Ліза 8-А ІІІ Панченко Л.Б.
Крижановська Юлія 8-А І Панченко Л.Б.
Штука Софія 9-В І Оцабрик О.М.
Дідоренко Каріна 10 ІІІ Леонова Г.М.
Пахолюк Влада 11 І Багачук Л.М
У 2017-2018 навчальному році 6 учнів закладу взяли участь у ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Г.Шевченка з української мови та літератури. Переможцем стала учениця 9-В класу Штука Софія.
Учень Клас Місце Вчитель
Штука Софія 9-В І Оцабрик О.М.
Результати ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 11 учнів навчально-виховного комплексу взяли участь, які зайняли 6 призових місць:
Учень Клас Предмет Місце Вчитель
Макаринська Марина 10-А Українська мова ІІ Панченко Л.Б.
Пахолюк Влада 11 Українська мова ІІІ Багачук Л.М.
Лівітчук Марія 11 Англійська мова І Спусканюк Г.С.
Демченко Ігор 9-В Правознавство ІІІ Склярова Н.С.
Демченко Ігор 9-В Інформаційні технології ІІІ Теліга І.О.
Андрєєв Антон 10-Б Економіка ІІІ Моренець М.А.
Результати ІІІ етапу Міжнародного конкурсу знавців рідної мови імені П.Яцика у 2017-2018 навчальному році:
Учень Клас Місце Вчитель
Тофан Вікторія 5-А ІІІ Панченко Л.Б.
Пахолюк Влада 11 ІІІ Багачук Л.М.

За 2017/2018 навчальний рік переможцями шкільного конкурсу «Гордість та надія школи-гімназії» стали Ревва Р. (4-В), Побережець Т. (8-А), Сакал Т. (9-А) у номінації «Праця і майстерність»; Маковей С. (3-А), Осіпчук В. (5-А), Конончук О. (7-Б), Савчук В. (10-А), Рибак Ю. (10-Б) у номінації «Грація і сила»; Катеринич Т. (11), Поліщук М. (8-А) у номінації «Авторитет і лідерство»; Лахтюк Д. (3-Б), Тофан В. (5-Б), Пахолюк В. (11) у номінації «Інтелект і талант»; Руснак В. (2-А), Цилюрик В. (2-В), Руда Є. (8-А) у номінації «Творчість і натхнення». Також відзначені учні-ведучі року (Фанта Д., 10-Б, Крижанівський В., 11кл.) та переможці у номінації «Голос року» Чабанюк Я. (6-А), Кінзерська Ю. (6-А), Ковальська Л. (10-А). Учнями року стали Запорожчук А. (4-В), Крижановська Ю.(8-А), Демченко І. (9-В). Гринюк Л., Коваль А. (4-Б), Вільчинська К. (3-А), Ковальська Я. (7-А), Штука А. (9-А), Штука С. (9-В).

Результати участі учнів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів:
Здобули 54 призових місць, з них 30 - І, 12 - ІІ, 12 - ІІІ:
Предмет (Кількість учасників) Прізвище учня Клас Місце Прізвище вчителя
Математика Мукоїда Ростислав 7-А І Медведчук М.П.
Сирота Оксана 8-А І Томашевська О.Ю.
Андрєєв Антон 9-В І Медведчук М.П.
Ципко Антон 11-А І Войченко О.О.
Лівітчук Кристина 11-Б І Войченко О.О.
Англійська мова Сирота Оксана 8-А І Стах Л.М.
Бухтяр Анастасія 9-А І Стах Л.М.
Лівітчук Марія 10 І Спусканюк Г.С.
Романщак Юлія 11-А І Стах Л.М.
Іщак Станіслав 8-А ІІ Запорожчук Г.М.
Макаринська Марина 9-А ІІІ Стах Л.М.
Німецька мова Сирота Оксана 8-А І Войченко А.С.
Дідоренко Карина 9-В І Войченко А.С.
Чиж Віолетта 8-А ІІ Войченко А.С.
Алійчук Богдан 9-В ІІ Войченко А.С.
Географія Сирота Оксана 8-А І Моренець М.А.
Іщак Ярослав 11-А І Андрєєва В.М.
Іщак Станіслав 8-А ІІІ Моренець М.А.
Андрєєв Антон 9-В ІІІ Андрєєва В.М.
Надольняк Вадим 11-А ІІІ Андрєєва В.М.
Екологія Цебермановський Костя 10 І Андрєєва В.М.
Катеринич Тетяна 10 ІІ Андрєєва В.М.
Бончужна Вікторія 11-А ІІ Андрєєва В.М.
Біологія Соловйов Владислав 10 І Комаха В.В.
Сирота Оксана 8-А ІІ Комаха В.В.
Акімова Карина 9-Б ІІІ Криворучко М.М.
Романщак Юлія 11-А ІІІ Комаха В.В.
Хімія Сирота Оксана 8-А ІІ Криворучко М.М.
Іщак Станіслав 8-А ІІІ Криворучко М.М.
Глухенький Сергій 9-А ІІІ Куляєва Н.Ю.
Фізика Сирота Оксана 8-А І Чернієнко В.В.
Соколова Дар’я 8-А ІІІ Чернієнко В.В.
Українська мова Штука Софія 8-В І Оцабрик О.М.
Макаринська Марина 9-А І Панченко Л.Б.
Пахолюк Влада 10 І Багачук Л.М.
Руда Єлизавета 7-А ІІ Панченко Л.Б.
Романщак Юлія 11-А ІІ Леонова Г.М.
Дідоренко Карина 9-В ІІІ Леонова Г.М.
Історія Бухтяр Анастасія 9-А І Непом’яща Т.М.
Романщак Юлія 11-А І Непом’яща Т.М.
Правознавство Рудий Данило 9-В І Склярова Н.С.
Пробийголова Наталія 11-А І Склярова Н.С.
Інформатика Ципко Антон 11-А І Теліга І.О.
Інформаційні технології Бойко Софія 10 ІІ Теліга І.О.
Кондратюк Іван 9-А ІІІ Березюк С.В.
Економіка Пробийголова Наталія 11-А І Моренець М.А.
Артвіх Юлія 11-А ІІ Моренець М.А.
Трудове навчання Александрова Сніжана 8-А І Мельник Т.І.
Янюк Анастасія 9-А І Мельник Т.І.
Алійчук Богдан 9-В І Савчук І.В.
Соловйов Владислав 10 І Савчук І.В.
Кулик Марина 11-Б І Мельник Т.І.
Пробийголова Наталія 11-А ІІ Мельник Т.І.
Савчук Владислав 9-А ІІІ Савчук І.В.
За результатами ІІ етапу Міжнародного конкурсу знавців рідної мови імені Петра Яцика учні зайняли 6 призових місць, з них 4 перших:
Учень Клас Місце Вчитель
Бучацька Дарія 4-Б І Яворська В.І.
Крижановська Юлія 7-А І Панченко Л.Б.
Штука Софія 8-В І Оцабрик О.М.
Пахолюк Влада 10 І Багачук Л.М.
Руда Єлизавета 7-А ІІ Панченко Л.Б.
Сирота Оксана 7-А ІІ Багачук Л.М.
У 2016/2017 навчальному році Штука Софія, учениця 8-В класу, взяла участь у ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Г.Шевченка з української мови та літератури та отримала перемогу (І місце).
У 2016/2017 навчальному році у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів учні закладу зайняли 8 призових місць:
Учень Клас Предмет Місце Вчитель
Макаринська Марина 9-А Українська мова та література ІІ Панченко Л.Б.
Пахолюк Влада 10 Українська мова та література ІІІ Багачук Л.М.
Ципко Антон 11-А Інформатика І Теліга І.О.
Ципко Антон 11-А Математика ІІ Войченко О.О.
Романщак Юлія 11-А Історія ІІІ Непом’яща Т.М.
Бухтяр Анастасія 9-А Англійська мова ІІІ Стах Л.М.
Пробийголова Наталія 11-А Правознавство ІІ Склярова Н.С.
Рудий Данило 9-В Правознавство ІІІ Склярова Н.С.
Результати ІІІ етапу Міжнародного конкурсу знавців рідної мови імені Петра Яцика:
Учень Клас Місце Вчитель
Бучацька Дарія 4-Б ІІІ Яворська В.І.
Пахолюк Влада 10 ІІ Багачук Л.М.
Переможець ІІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:
Учень Клас Місце Вчитель
Штука Софія 8-В І Оцабрик О.М.

Значна увага у 2016/2017 навчальному році приділялась стимулюванню та заохоченню обдарованих учнів. Голова Ради закладу Ципко О.Д. надала грошову винагороду переможцям щорічного конкурсу «Гордість та надія школи-гімназії» за номінаціями: «Учень року», «Інтелект і талант», «Праця і майстерність», «Грація і сила», «Творчість і натхнення». Депутат селищної ради Ципко В.А. та голова селищної ради Цобенко С.О. нагородили переможців конкурсу футболками із логотипом Голованівська.

Оновлення стенду «Гордість закладу» та інформація про успіхи обдарованих учнів на шкільному сайті є позитивним стимулом та високою мотивацією роботи учнів та вчителів.

Досягнення закладу з обдарованими дітьми
за 2016/2017 навчальний рік:

- Штука Софія, учениця 8-В класу - переможець ІV етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка;

- Ципко Антон, учень 11-А класу, переможець ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики;

- Ципко Антон, випускник 11-А класу, здобув І місце на XXІХ Міжнародній олімпіаді з інформатики в Тегерані.

- два сертифікати з англійської мови стандарту IELTS результату В2 (Ципко А., Романщак Ю.);

- 4 переможці Всеукраїнського конкурсу творчих робіт до дня народження Анатолія Григорука «Весела абетка» (Ковбасюк П., Сапожкова Д., Ревва Р., Чиж Е. – 3-А клас);

- Крижановська Ю., учениця 7-А класу показала найкращі знання з англійської мови під час тестування у конкурсі «Збереження лісів Європи» обласного зльоту учнівських лісництв «Юні господарі землі».

Кiлькiсть переглядiв: 529