/Files/images/DSCN8127.JPG /Files/images/DSCN8118.JPG /Files/images/DSCN8117.JPG /Files/images/DSCN8116.JPG /Files/images/DSCN8114.JPG /Files/images/DSCN7944.JPG /Files/images/DSCN7942.JPG /Files/images/DSCN7935.JPG /Files/images/DSCN7931.JPG /Files/images/DSCN7929.JPG

Шість цеглинок» — це практичний інструмент та дієвий засіб, який дає змогу реалізувати ігрові та діяльнісні методи навчання у початковій школі.

Шість цеглинок — це ігри-завдання із набором з шести цеглинок LEGO DUPLO певних кольорів (червоного, помаранчевого, жовтого, зеленого, блакитного та синього кольорів).

Ігри-завдання з шістьма цеглинками мають певні особливості:

• Завдання спрямовані одночасно на розвиток декількох умінь. Починатися одне і те ж завдання може з розвитку математичних, а от завершуватися розвитком мовленнєвих умінь.

• Будь-яке завдання можна адаптувати відповідно до віку, вмінь та потреб конкретного учня .

• Кожне завдання надає можливість учневі вправлятися у виконанні того самого завдання знову і знову і в такий спосіб набувати впевненості у своїх силах.

• Завдання передбачають можливість відкритого закінчення, коли учень може

запропонувати кілька варіантів виконання і кожен з них буде вірним. Головне – дати

можливість учневі пояснити своє бачення

"Чарівні цеглинки" здатні згуртувати, навчити взаємодіяти і доповнювати один одного. Адже складні завдання завжди краще виконувати разом.

Кiлькiсть переглядiв: 334