Закінчився перший семестр. Підбиваємо підсумки участі здобувачів освіти нашого закладу у Всеукраїнських конкурсах, предметних олімпіадах, Малій академії наук.
з них :
-учнів ліцею -103;
- учнів філій: Межирічківська -16, Троянська -2, Красногірська-2 , Новосільська-7, Шепилівська -4.
№ з/п | Назва олімпіади | Назва закладу | Прізвище, ім’я, по батькові переможця | Учитель | Клас |
І. | Історія | Голованівський ліцей ім. Т.Г.Шевченка | Зозуля Мар’яна Сергіївна | Непом’яща Т.М. | 8-А |
Гордійчук Дарина Вікторівна | Непом’яща Т.М. | 9-A | |||
Комаха Іванна Володимирівна | Непом’яща Т.М. | 10-A | |||
Короташ Владислав Олегович | Непом’яща Т.М. | 11-Б | |||
2 | Географія | Голованівський ліцей ім. Т.Г.Шевченка | Комаха Ганна Володимирівна | Андрєєва В.М. | 8-A |
Гордійчук Дарина Вікторівна | Андрєєва В.М. | 9-А | |||
Штука Сергій Русланович | Андрєєва В.М. | 10-A | |||
Копієвський Олександр Михайлович | Андрєєва В.М. | 11-A | |||
3. | Українська мова та література | Голованівський ліцей ім. Т.Г.Шевченка | Кондратюк Марічка Володимирівна | Оцабрик О.М. | 7-А |
Бербер Вікторія Олександрівна | Панченко Л.Б. | 8-A | |||
Гордійчук Дарина Вікторівна | Багачук Л.М. | 9-A | |||
Комаха Іванна Володимирівна | Панченко Л.Б. | 10-A | |||
Копієвський Олександр Михайлович | Оцабрик О.М. | 11-A | |||
4. | Інформаційні технології | Голованівський ліцей ім. Т.Г.ШевченкаМежирічківська філія Голованівський ліцей ім. Т.Г.ШевченкаГолованівський ліцей ім. Т.Г.Шевченка | Маковей Максим Сергійович | Теліга І.О. | 8-A |
Бекало Тетяна Миколаївна | Бранчук О.А. | 9 | |||
Ветушняк Ростислав Олександрович | Аджиєнко Т.Ю. | 10-Б | |||
Копієвський Олександр Михайлович | Теліга І.О. | 11-А | |||
5. | Англійська мова | Голованівський ліцей ім. Т.Г.Шевченка | Бербер Вікторія Олександрівна | Стах Л.М. | 8-А |
Розумняк Поліна Олегівна | Запорожчук Г.М. | 9-А | |||
Бучацька Дарія Андріївна | Стах Л.М. | 10 | |||
Слободянюк Артем Олександрович | Спусканюк Г.С. | 11 | |||
6. | Німецька мова | Голованівський ліцей ім. Т.Г.Шевченка | Комаха Ганна Володимирівна | Шевчук В.М. | 8-А |
7. | Хімія | Голованівський ліцей ім. Т.Г.Шевченка | Кондратюк Марічка Володимирівна | Куляєва Н.Ю. | 7-А |
Зозуля Мар’яна Сергіївна | Куляєва Н.Ю. | 8-А | |||
Левуцька Олександра Сергіївна | Криворучко М.М. | 9-А | |||
Григораш Дмитро Олександрович | Куляєва Н.Ю. | 11-А | |||
8. | Фізика | Межирічківська філія Голованівський ліцей ім. Т.Г.ШевченкаГолованівський ліцей ім. Т.Г.Шевченка | Бекало Тетяна Миколаївна | Щебликін Д.О. | 9 |
Крижановська Кіра Валентинівна | Хом’як В.В. | 10-Б | |||
Копієвський Олександр Михайлович | Щебликін Д.О. | 11-А | |||
Іванков Олександр Олександрович | Березюк Т.І | 8-А | |||
Руснак Вікторія Євгенівна | Хом’як В.В. | 7-А | |||
9. | Математика | Голованівський ліцей ім. Т.Г.Шевченка | Лук’янченков Микита Сергійович | Медведчук М.П. | 6-А |
Кондратюк Марічка Володимирівна | Медведчук М.П. | 7-А | |||
Куляєва Дарина Сергіївна | Медведчук М.П. | 8-А | |||
Левуцька Олександра Сергіївна | Березюк Т.І. | 9-А | |||
Колодич Єлизавета Іванівна | Войченко О.О. | 10-А | |||
Копієвський Олександр Михайлович | Войченко О.О. | 11-А | |||
10. | Біологія | Шепілівська філія | Гаврищук Софія Олександрівна | Колодійчук А.М. | 8 |
Новосільська філія | Мачок Наталія Юріївна | Мужайло В.О. | 9 | ||
Голованівський ліцей ім. Т.Г.Шевченка | Бучацька Дарія Андріївна | Куляєва Н.Ю. | 10-А | ||
Григораш Дмитро Олександрович | Куляєва Н.Ю. | 11-А | |||
11. | Правознавство | Голованівський ліцей ім. Т.Г.Шевченка | Ковбасюк Поліна Назарівна | Склярова Н.С. | 9-А |
Тофан Ольга Сергіївна | Склярова Н.С. | 10-А | |||
Каліновська Світлана Ігорівна | Склярова Н.С. | 11-А | |||
12. | Астрономія | Голованівський ліцей ім. Т.Г.Шевченка | Чернієнко Тетяна Андріївна | Щебликін Д.О. | 11-Б |
Голованівський ліцей ім. Т.Г.Шевченка | Штука Сергій Русланович | Хом’як В.В. | 10-А | ||
13. | Технології/ трудове навчання | Голованівський ліцей ім. Т.Г.Шевченка | Свистунова Дарія Миколаївна | Доценко А.Н. | 11-А |
Ковбасюк Поліна Назарівна | Мельник Т.І. | 9-А |
№з/п | Прізвище, ім’я учасника | Школа, район | Клас | Місце | Тема науково-дослідницької роботи | Секція |
1 | Безталанний Богдан Андрійович | Троянська філія Голованівського ліцею ім..Т.Г.Шевченка | 8 | Історія походження села Троянка | Історичне краєзнавство | |
2 | Гордійчук Дарина Вікторівна | Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка | 9 | І | Когенерація – крок до енергетичної незалежності | Теоретична фізика |
3 | Григораш Дмитро Олександрович | Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка | 11 | I | Порівняння ІГСП та біохімічних показників крові до та після фізичних навантажень | Біологія людини |
4 | Карпюк Софія Романівна | Троянська філія Голованівського ліцею ім..Т.Г.Шевченка | 8 | Заспокійливе дзижчання бджіл або апітерапія | Зоологія | |
5 | Куляєва Дарія Сергіївна | Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка | 8 | І | Фізичні секрети мильної бульбашки | Експериментальна фізика |
6 | Тарко Іван Васильович | Троянська філія Голованівського ліцею ім..Т.Г.Шевченка | 8 | Злочини росії в Україні | Історія України | |
7 | Чорноволюк Юлія Олександрівна | Троянська філія Голованівського ліцею ім..Т.Г.Шевченка | 9 | ІІ | Неологізми як відображення суспільного життя українців | Українська мова |
8 | Шивчук Олена Олександрівна | Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка | 11 | I | Мовне відображення війни. Неологізми. | Українська мова |
Дякуємо всім учасникам за те, що знайшли час і можливості перевірити свої знання та підняти імідж нашого закладу. Вітаємо переможців районної олімпіади та бажаємо успіхів в обласному етапі. Ми пишаємося кожним із вас!
№ п/п | Прізвище, імя, по батькові учня | Клас | Досягнення |
1 | Галюк Аріна Аркадівна | 3-Б | І місце Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі; наказ Українського державного центру позашкільної освіти від 22.042021 №04-05, (учитель Ковбасюк Н.Л.) |
2 | Березюк Ірина Сергіївна | 10-А | ІІІ місце Обласні спортивні ігри серед команд територіальних команд та міст області, наказ управління молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації від 16.02 2021 № 29-од (учитель Мирошниченко В.В.) |
3 | Кінзерська Юлія Дмитрівна | 9-А | ІІ місце Обласні спортивні ігри серед команд територіальних команд та міст області наказ управління молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації від 16.02 2021 № 29-од, (учитель Осіпчук М.М.) |
4 | Димура Анна Олександрівна | 10-А | ІІІ місце Обласні спортивні ігри серед команд територіальних команд та міст області, наказ управління молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації від 16.02 2021 № 29-од, (учитель Мирошниченко В.В.) |
5 | Крижановська Юлія Михайлівна | 11-А | Переможець обласного етапу XI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка; наказ департаменту освіти і науки від 26.02.2021 № 57-од, (учитель Панченко Л.Б.) |
6 | Коломійчук Софія Михайлівна | 11-А | І місце у обласному етапі МАН, біологія людини, наказ департаменту освіти і науки від 02.03.2021 № 60-ОД (учитель Куляєва Н.Ю.) |
7 | Мукоїда Ростислав Сергійович | 11-А | ІІ місце ІІІ етапу Всеукраїнської он-лайн олімпіади з Програмування; лист КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського від 19.03.2021 № 183/17-10, (учитель Теліга І.О.) |
8 | Цилюрик Віталій Олександрович (капітан команди) | 5-А | ІІ місце чемпіонат Кіровоградської області з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» ІІІ місце Відкритий суперфінал Чемпіонату Кіровоградської області з інтелектуальної гри «Ерудит» - «Поважаємо Європейські цінності- будуємо сучасну Україну» наказ комунального позашкільного навчального закладу « Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості» від 15.05.2021 №47 (керівник Безпалько О.В.) |
9 | Григораш Дмитро Олександрович | 8-А | ІІ місце обласного етапу МАН, хімія, наказ департаменту освіти і науки від 02.03.2021 № 60-ОД (учитель Куляєва Н.Ю.) |
10 | Яцентюк Владислав Олександрович | 5-А | І місце Відкритий суперфінал Чемпіонату Кіровоградської області з інтелектуальної гри «Ерудит» - «Поважаємо Європейські цінності- будуємо сучасну Україну», наказ комунального позашкільного навчального закладу « Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості» від 15.05.2021 №47 (керівник Безпалько О.В.) |
11 | Дудар Іван Олегович | 5-А | ІІ місце Відкритий суперфінал Чемпіонату Кіровоградської області з інтелектуальної гри «Ерудит» - «Поважаємо Європейські цінності- будуємо сучасну Україну» наказ комунального позашкільного навчального закладу « Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості» від 15.05.2021 №47 (керівник Безпалько О.В.) |
12 | Левуцька Олександра Сергіївна (капітан команди) | 7-А | ІІ місце Обласний онлайн чемпіонат з інтелектуальних ігор серед школярів сезону 2020/2021 – Кубок «Що? Де? Коли?» наказ від 12.03.2021 року комунального позашкільного навчального закладу « Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості» (керівник Безпалько О.В.) |
13 | Ковальчук Тетяна Юріївна | 9 | ІІІ місце Екологічна агітбригада «Нове покоління» ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-огляду екологічних агітбригад Наказ Кіровоградського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді від 25.03.2021 № 14 (учитель Гудзь І.В.) |
14 | Мисник Олександр Олександрович | 9 | |
15 | Паламарчук Аріна Миколаївна | 7 | |
16 | Мохнацький Василь Борисович | 8 | |
17 | Мохнацька Крістіна Борисівна | 7 | |
18 | Штельмах Софія Сергіївна | 8 |